Küllap te juba teate, et meie tootevalikus on juba nädalajagu olnud Jacquard Acid Dyes lõngavärvid. Enne, kui need poodi jõudsid, oleme värve eelmisest aastast alates ise katsetanud ning täna on meil rõõm teada anda, et e-poodi on üles jõudud esimene toode meie käsitsi värvitud lõngade sarjast.

Tegelikult on meil mõte oma lõngadega kapist välja tulekuks mõlkunud juba mitu aastat, kuid esmalt otsisime selleks abi majast väljaspoolt. Katsetasime ühe ja teise värvijaga, kuid kellegagi neist meie mõtted lõpuni ei haakunud ja nii hakkasimegi omale otsima värve, millega oma lõngad saaks ise seda nägu värvida nagu just meie soovime.

 

Esimene pääsukene väikeses eksklusiivses koguses on nüüd lendu lastud – Woolmint Symphony luksuslik kašmiirisisaldusega sokilõng. Symphony on inspiratsiooni saanud – nagu nimigi ütleb – klassikalisest muusikast, mis võlub oma voolavuse, mitmekesisuse ja sügavate nootidega. Kõike seda oleme proovinud ja oma sokilõnga toonidega edasi anda, nimetades need ka heliloojate järgi, kes meile mingi tooni jaoks just need õiged tundusid.

Symphony valikust leiab hetkel seitse erinevat tooni, kõik ükshaaval käsitsi värvitud – ehkki väliselt sarnased, on iga viht unikaalne ja oma iseloomuga. Mõni neist toonidest on tulnud, et jääda pikemaks, kui mõnda pakume eksklusiivsena selles koguses, mida poes parasjagu olemas on.