Woolmint.ee internetipood alustab tänasest toodete lõpumüügiga, eesmärgiga sulgeda senisel kujul toimiv pood kauba lõppemisel või hiljemalt 1. juuni.

E-poes on kõik tooted 30% soodsamad, allahindlus rakendub ostukorvile automaatselt.

***

Kui ma 2013. aastal Lõngaklubi grupi lõin, eesmärgiga võtta mõned oma suuremad lõngasõbrad punti, et ühiselt natukene soodsama hinnaga kvaliteetseid lõngasid tellida, ei osanud ma arvata, et sellest kasvab välja rohkem kui 3000-pealine lahe, käsitööd armastav seltskond.
Poest ja e-poest ma isegi unistanud, kuid ometi sai aasta hiljem sügisel woolmint.ee alguse ja on nende aastatega kohati peadpööritaval kiirusel keerelnud. Mul on hea meel, et olete andnud mulle võimaluse siin tutvustada lõngasid, mis meie kaubanduses varem saadaval polnud ning usun, et vähemalt natukene on see innustanud ka teisi oma kaubavalikut mitmekesisemaks muutma. Rõõm on näha, et mitmetest käsitöölistest, kes on minuga kõik need aastad olnud, on tänaseks saanud ettevõtjad, kellele hobi leiva lauale toob või kes jõudsalt selles suunas astuvad.

Esimest korda hakkasin mängima mõttega, kuidas ma Woolminti edasi tahan viia (või ei taha),  juba aasta tagasi. Sulgemisotsuse taga on minu aina süvenev tunne, et e-poe pidamine praegusel kujul on ennast minu jaoks ammendanud. Rahutu hingena on mul vaja aina uusi eesmärke, mille suunas liikuda ning kuna Woolminti enda toodetud lõngad on viimase aastaga üha hoogsamalt levipinda leidnud ka Eestist väljaspool, tunnen vajadust keskenduda edaspidi just oma toote loomisele ning mitte niivõrd teiste lõngade vahendamisele.
Miks just nüüd? Woolmintil on ees tegus suvi – oleme tänu kutsutud mitmele välisüritusele oma tooteid tutvustama (lisainfo peagi!) ja mu sisetunne ütleb, et just nüüd on õige hetk edasi liikuda.

Kogu olemasoleva laojäägi, mis e-poest leiate, müüme järgnevate kuude all maha soodushinnaga.
Teades, kui väga te osasid meie valikus olevaid lõngasid armastate, ei ole välistatud, et jätkame näiteks Langi, Malabrigo ja teiste koostellimustega Lõngaklubi grupis nagu algusaastatel, kuid e-poodi need tooted tulevikus enam ei jõua.
Woolmint.ee jääb avatuks seni, kuni meil on veel, mida müüa, või hiljemalt 1. juunini.

Uue kontseptsiooniga Woolminti, mille fookuses on senisest enam meie enda värvitud lõngad ja originaaltooted, avame septembris 2019.

***
Sulgemisotsus ei mõjuta kedagi, kes on liitunud Woolminti üllatuspakkide või püsitellimustega – need jõuavad teieni tavapärasel kujul.
***

Vaadates tänast kuupäeva, märgin igaks juhuks ära, et tegu ei ole aprillinaljaga.