Tõelised sokikudujad ei viska vardaid loomulikult ka suvel nurka, kuid just septembri algus on tavapäraselt see aeg, kui talvekudumite peale pingsamalt mõtlema hakatakse, mistõttu oleme tegemas järjekordset tellimust Lang Yarnsilt, et  täiendada oma populaarse sokilõnga Jawoll Magic varusid.

Ette tellides on Sul loomulikult võimalik meelepärased lõngad saada poehinnast soodsamalt!

Seekordses tellimuses keskendume just eelpool nimetatud lõngale ja eelmisel hooajal suurepäraselt vastu võetud Dipintole ning uue tulijana tutvustame teile Mille Colori 200g‘d!
Sinu soove ootame hiljemalt 12. septembril e-posti aadressile shop@woolmint.ee

Nüüd lõngadest lähemalt 🙂

Lang Dipinto

Uus hooaeg on lisanud Dipinto valikusse värskeid värvitoone!

Lang Dipinto on uus lõng Lang Yarnsi 2017. aasta sügistalvisest kollektsioonist. See ühekordne villa- ja akrüülisegune lõng koob on ilusate erksate, omavahel sobivate värvitoonidega – kudumi pind jääb kaunilt triibuline ning Dipinto ei vaja efektne olemiseks keerukaid mustreid.
Dipinto sobib ühtviisi hästi nii talvisteks aksessuaarideks ja suuremateks rõivaesemeteks. Üks kera on piisav paari täiskasvanu sokkide või mõnusa talvemütsi kudumiseks, keskmise suurusega naistekampsuni saab neljast kerast.
Lõng on masinpestav 30 kraadi juures.

Koostis: 50% vill, 50% akrüül.
Kaal: 100g = 360 meetrit
Soovituslik vardasuurus: 3-3,5mm
Ettetellimishind: 9€ tk / miinimumkogus 2tk/toon

 

Jawoll Magic

Jawoll Magic on klassikalise villa- ja nailoniseguse koostisega sokilõng. Värvikirevast Jawoll Magicust saab omanäolised sokid ka ilma mustrit kudumata, sest koepind jääb kaunilt triibuline.
Sobib ideaalselt ka õlarättide ja kampsunite valmistamiseks ning neilegi, kes armastavad kududa peenemast lõngast kindaid.
Jawollil on sellel hooajal mitu uut värvitooni, nendega saab tutvuda Langi kodulehel.

Kaal: 100g = 400 meetrit
Koostis: 75% vill, 25% nailon
Soovituslik vardasuurus: 2,5-3,5mm
Ettetellimishind: 8,70€ tk / miinimumkogus 2tk/toon

 

Mille Colori 200g

 

Kahjuks tundub, et meie teise suure lemmiku, Mille Colori Socks&Lace valikut tõmmatakse järjest koomale, kuid selle asemele on tulnud uus, 200g grammiste keradena saada olev Mille Colori 200g, mis on varasemast jämedam, kuid oma värvivalikult vähemalt sama särtsakas kui tema eelkäija.
Kindlasti võiks see lõng meeldida neile, kes armastavad kududa jämedamate varrastega ning näha tulemust kiiremini.

Kaal: 200g = 360 meetrit
Koostis: 50% vill, 50% akrüül
Soovituslik vardasuurus: 6-7mm
Ettetellimishind: 18€ tk / miinimumkogus 2tk/toon

 

Baby Wool

Baby Wool on nii uus toode, et selle kohta kuskilt veel eriti infot ei leiagi ning müügile pole see paljudesse kohtadesse jõudnud, kuid meile Woolmintis pakub see huvi mitmel põhjusel.
Esmalt sellepärast, et selle lõnga valmistamiseks on kasutatud ainult Corriedale tõugu lammaste villa. Corriedale’e kasvatatakse peamiselt Austraalias, Uus-Meremaal ning see on kõige enim levinud lambatõug Uruguays. Samuti ka Falklandi saartel, kust tulevad mitmed Woolminti valikus olevad naturaalsed lõngad, mille kvaliteediga väga rahul oleme.
Teiseks on sellel lõngal jämedus (25g = 102m), mis annab rohelt kasutusvõimalusi õhulistest beebitekkidest ja õlasallidest peenikese vardaga kootud tihedate talvekinnasteni.
Ja värvide kohta ei oska ka paha sõna öelda 🙂

Kaal: 25g = 102m
Koostis: 100% villane
Soovituslik vardasuurus: 2,5-3,5mm
Ettetellimishind: 26€ 250g pakk /toon

 

Asia

Asia on lõng tõelisele gurmaanile, kes hindab materjali puhul eelkõige vastupidavust ja soojust. Asiast valmivad kudumid on ajatud ja kestavad aastaid, et mitte öelda aastakümneid. Siid annab sellele lõngale luksusliku läike ja yakivill erakordse soojuse. Kuna tegu on premium-klassi tootega, on Asia puhul miinimumkogus tavapärasest suurem.

Meetrid: 50g = 145m
Koostis: 70% siid, 20% yakivill
Soovituslik vardasuurus: 3-3,5mm
Ettetellimishind: 12€ tk
Miinimumkogus 6tk toon
500g soodushind: 100€

 

Kuidas tellida?

Ootame Sinu soove 12. septembrini (kaasaarvatud) e-posti aadressile shop@woolmint.ee
Palun märgi kirjas ära soovitud lõnga nimi, värvikood (leiad Langi kodulehelt) ja tellitav kogus.
Lang Yarnsi koduleht: https://www.langyarns.com/
Pane ühtlasi kirja viis, kuidas soovid oma lõngad kätte saada, võimalused on samad, mis e-poe kaupade kohaletoimetamisel.
Pärast ettetellimise lõppu saadame Sulle ettemaksuarve, kui oleme kontrollinud, et kõik soovitud lõngad on laos olemas. Tellimusse lähevad need lõngad, mille eest on arve õigeaegselt tasutud. Tooted peaksid kohale oktoobri alguseks.