Eelmisel nädalal jõudsid meieni Portugali tekstiilifirma Rosarios4 lõnganäidised, millest valisime välja oma lemmikud, mida on võimalik meiega koos juuni alguses endale tellida.
Rosarios4 on meie silmapiiril olnud tegelikult juba pikemat aega, kuid viimase aasta jooksul on nad oma lõngavalikut tublisti arendanud ning erinevate sünteetiliste materjalide kõrvale on nüüd ilmunud ka hea kvaliteediga naturaalsed lõngad. Rosarios4 suureks plussiks on kindlasti hea hinna ja kvaliteedi suhe – lõngad, mis oma omadustelt ei jää kuidagi tuntumatele brändidele alla, on väga konkurentsivõimelise hinnaga.

Kogu Rosarios4 tootevalikuga saate tutvuda nende koduleheküljel ning Woolminti kaudu on neid kõiki ka võimalik tellida. Kirjutage meile oma soov ja teeme hinnapakkumise.
Koostellimise põhitoodeteks oleme seekord välja valinud aga pigem need tooted, mida oleme oma käega katsunud ja mis sobivad paremini ehk just algavaks suvehooajaks.

Alfama

Rosarios4 konkurentsitult kõige populaarsem suvelõng, mida leiab lõngapoodidest üle maailma, on 100% linane Alfama. Jämeduselt sobib Alfama varrastele nr 3,5-4mm.
Puhas linane materjal hingab hästi, on väga vastupidav ja sobib ka allergikutele.
50g = 125m
100% lina
Ettetellimishind: 3,50€ tk
Miinimumkogus: 5tk/toon

 

Bio Bamboo ja Bio Bamboo Print

Selle puhtast bambuskiust lõnga pehmust on sõnadega keeruline kirjeldada. Puuvillasest on ta käe vahel mõnusam ja läige meenutab natukene siidi.  Bambuslõngad on pehmed, kerged ja soojad ning antibakteriaalsete omadustega. Bio Bamboo lõngad on ühevärvilised, Bio Bamboo Print kirjud. Soovituslik vardasuurus sellele lõngale on 4,5-5mm.

100g = 175 meetrit
100% bambus
Ettetellimishind: Bio Bamboo 4,90€, Bio Bamboo Print 5,30€
Miinimumkogus: 5tk toon

 

Bairro Alto

Bairro Altol ei ole palju värvitoone, kuid need vähesed on äärmiselt laheda säbrulise koepinnaga. See puuvillane lõng hakkas meile meeldima oma pehmuse ja mõnusa keeru tõttu, mis jätab kudumile ilusa ühtlase pinna. Bairro Alto kudumiseks sobivad vardad 4-4,5mm.

100g = 285m
100% puuvillane
Ettetellimishind: 4,90€ tk
Miinimumkogus: 4tk/toon

 

Damasco

Damasco on segu puuvillast ja linasest. See on Rosarios4 lõngadest ainukene, mille värvitoone palume vaadata juuresoleva foto ja värvikaardi, mitte kodulehe järgi, kuna mingil põhjusel on seal asjad veidi nihkes 🙂 Sobiv vardasuurus 3,5-4mm

100g = 200m
70% puuvill, 30% lina
Ettetellimishind: 5,40€ tk
Miinimumkogus: 4tk/toon

 

Merino 4US

 

Meriinolõngad on teadagi universiaalsed ja sobivad kasutamiseks enamvähem kõigeks. Rosarios4 meriinolõng on valmistatud hea kvaliteediga villast ning sobib suurepäraselt ka lastekudumitesse.  Soovituslik vardasuurus 3,5-4mm.

50g = 125m
100% meriinovillane
Ettetellimishind: 3,90€ tk
Miinimumkogus: 5tk/toon

 

70’s

 

70’s on ekstrajäme puuvillane lõng, mis on hea alternatiiv trikoopaelale kodusisustustoodete kudumiseks või heegeldamiseks. Soovituslik vardasuurus 8-9mm.
Saadaval nii ühevärviliste kui kirjude toonidena.
Seda lõnga müüme 1kg kaupa.

500g = 320 meetrit
100% puuvillane
Kilohind: 70’s – 24€; 70’s Print – 26€

 

Kuidas tellida?

Vali Rosarios4 koduleheküljelt välja meelepärased lõngad endale sobivates toonides.
Saada oma soovid hiljemalt 7. juunil e-posti aadressile shop@woolmint.ee
Lisa kindlasti info, kuidas soovid lõngad kätte saada. Valikuvariandid leiad siit.
Saadame Sulle ettetellimisarve, mille maksetähtaeg on 10. juuni
Tellimusse lähevad tähtajaks tasutud lõngad.
Kõikidel lõngadel peale 70’s puuvillase kehtib 1kg tellimisel hinnasoodustus 10%