Toote kirjeldus

2018. aasta alguses startis Woolminti lõngaklubi, kus on igakuiselt võimalik osa saada eksklusiivselt just selle projekti tarbeks ja ainult tellijatele käsitsi värvitud lõngadest.

Märtsikuu teema – Eesti Vabariik 100!

Märtsis jõuab Sinuni Woolminti käsitsi värvitud Opera sokilõngade pakk, kust leiad 200 grammi eksklusiivselt just selleks projektiks värvitud lõnga. Tegu on unikaalsete värvikombinatsioonidega, mis hiljem enam kordamisele ei tule.

Vihjeks võime öelda, et märtsikuise paki teema on Eesti Vabariik 100 – just rahvuslikke toone ja nende omavahelisi kombinatsioone leiad sellest üllatuspakist.

Kahest lõngavihist saad kududa vähemalt kaks paari täiskasvanute sokke ja jääkidest kombineerida paar või paar lapselegi. Opera lõng sobib ideaalselt ka kinnaste kudumiseks või pitsilise salli kudumiseks.

Lõng: Woolmint Opera
Koostis: 75% vill, 25% nailon
Kaal: 100g = 400 meetrit. Üllatuspakis on 200g lõnga
Soovituslik vardasuurus: 2,5-3mm

Lõngaklubi üllatushind on 26 eurot, ehk säästad Opera tavahinnaga võrreldes 7,8 eurot, pluss saad omale midagi unikaalset!

Lõngaklubi reeglid

Lõngaklubi tellimustel on iga kuu kindel temaatika.

Lõngaklubi järgmise kuu toode tuleb müügile üks kuu varem ja seda saab ette tellida 25. kuupäevani.
Näitkes märtsikuiseid lõngaklubi üllatuspakke saab tellida 25. veebruarini või kuni komplekte jätkub.

Spetsiaalselt lõngaklubi jaoks värvitud lõngad valmistatakse pärast tellimisperioodi lõppu vastavalt tellimuste arvule – eraldi müügile need hiljem ei tule.

Ette tellitud lõngaklubi tellimused postitatakse kuu 15. kuupäevaks – märtsikuised pakid lähevad teele hiljemalt 15. märtsil.