Toote kirjeldus

2018. aasta alguses startis Woolminti lõngaklubi, kus on igakuiselt võimalik osa saada eksklusiivselt just selle projekti tarbeks ja ainult tellijatele käsitsi värvitud lõngadest.

Veebruarikuu teema – Sokid jalga!

Veebruarikuus jõuab Sinuni Woolminti käsitsi värvitud Opera sokilõngade pakk, kust leiad kaks 100 grammist, eksklusiivselt just selleks projektiks värvitud vihti. Tegu on unikaalsete värvikombinatsioonidega, mis hiljem enam kordamisele ei tule.

Vihjeks võime öelda, et veebruarikuule kohaselt ei lähe sõbrapäev meil päris meelest 🙂  Üks vihtidest on ühevärviline, teine kirju.

Kahest lõngavihist saad kududa vähemalt kaks paari täiskasvanute sokke ja jääkidest kombineerida paar või paar lapselegi.

Lõng: Woolmint Opera
Koostis: 75% vill, 25% nailon
Kaal: 2x100g. 100g = 400 meetrit
Soovituslik vardasuurus: 2,5-3mm

Lõngaklubi üllatushind on 24 eurot, ehk säästad Opera tavahinnaga võrreldes 9,8 eurot, pluss saad omale midagi unikaalset!

Lõngaklubi reeglid

Lõngaklubi tellimustel on iga kuu kindel temaatika.

Lõngaklubi järgmise kuu toode tuleb müügile üks kuu varem ja seda saab ette tellida 25. kuupäevani.
Näitkes veebruarikuiseid lõngaklubi üllatuspakke saab tellida 25. jaanuarini.

Spetsiaalselt lõngaklubi jaoks värvitud lõngad valmistatakse pärast tellimisperioodi lõppu vastavalt tellimuste arvule – eraldi müügile need hiljem ei tule.

Ette tellitud lõngaklubi tellimused postitatakse kuu 15. kuupäevaks – veebruarikuised pakid lähevad teele hiljemalt 15. veebruaril.