Toote kirjeldus

2018. aasta alguses startis Woolminti lõngaklubi, kus on võimalik osa saada eksklusiivselt just selle projekti tarbeks ja ainult tellijatele käsitsi värvitud lõngadest.

Veebruari teema – Sajaga edasi!

Veebruari lõngaklubi pakiga kordame seda, millega eelmise aasta jaanuaris alustasime – ülipopulaarne miniklubi tuleb taas!

Eesti Vabariigi sajas juubeliaasta on nüüdseks läbi ja lähme sajaga edasi! Veebruari üllatuspakist leiad viis minivihti ekstrapehmet meriinovillast lõnga, ehk kokku 100 grammi. Seekordsed minivihtide pakid on värvitud toon-toonis ja meie lipuvärvidele omastes toonides värvitud – mis Sind pakis täpselt ees ootab, jääb aga saladuseks.

Viis vihti on käsitsi värvitud nii, et need moodustaksid ühe terviku ja sobiksid kasutamiseks ühes projektis. Komplektis on segamini ühe tooni piires varieeruvad vihid (semi-solid toonid), kirjud vihid (multicolored või speckled ehk tähnilised) ja ühevärvilised vihid.

Lõng: Merino Singles
Koostis: 100% meriinovillane
Kaal: 20g = 80 meetrit. Üllatuspakis on 5x20g minivihid
Soovituslik vardasuurus: 2,5-3mm

Lõngaklubi reeglid

Lõngaklubi tellimustel on iga kuu kindel temaatika.

Lõngaklubi järgmise kuu toode tuleb müügile üks kuu varem ja seda saab ette tellida 30. kuupäevani.
Näitkes veebruarikuiseid lõngaklubi üllatuspakke saab tellida 30. jaanuarini või kuni komplekte jätkub.

Spetsiaalselt lõngaklubi jaoks värvitud lõngad valmistatakse pärast tellimisperioodi lõppu vastavalt tellimuste arvule – eraldi müügile need hiljem ei tule.

Ette tellitud lõngaklubi tellimused postitatakse kuu 15. kuupäevaks – veebruari pakid lähevad teele hiljemalt 15. veebruaril.