Toote kirjeldus

Sokilõngade komplekt Woolmint Christmas Classics on spetsiaalselt eesootavatele pühadele mõeldes loodud käsitsi värvitud lõngade kinkekomplekt. Kaunilt kinkekarpi pakituna on see kohe valmis kudumissõbrale kuuse alla pistmiseks.

Christmas Classics komplekti kuulub viis vihti traditsioonilistes jõuluvärvides käsitsi värvitud, klassikalise koostisega sokilõnga. Kolm vihti on ühevärvilised (punane, roheline, valge), kaks vihti kirjud – esimene neist jääb kududes lühikeste triipudena punase-, rohelise- ja valgekirju, teises vihis domineerivad punane ja roheline, millele lisavad särtsu ebaregulaarsed heledad täpid.

250 grammi lõnga on piisav kogus 2-3 paari täiskasvanu sokkide kudumiseks, erinevaid värve kokku miksides saab iga paari kududa ise värvi.

Christmas Classics komplekt värvitakse spetsiaalselt Sulle eritellimusena. Komplektid postitatakse tellijatele detsembri esimese nädala jooksul. Komplekte on saadaval piiratud koguses. Komplektist leiab ka jõuluteemalise postkaardi.
Kui soovid Christmas Classics komplekti soetada kingituseks ja saata pühadeks otse kingisaajale, võta meiega ühendust ja oleme Sulle abiks.

Komplekt: 5x50g sokilõnga
Kaal: 50g = 200m
Koostis: 80% vill, 20% nailon
Soovituslik vardasuurus: 2,5-3mm

Woolminti ülejäänud käsitsi värvitud lõngad leiad siit.