Toote kirjeldus

Sul ei ole aega või oled nii kannatamatu, et soovid e-poest ostetud ja kohale jõudnud lõngale kohe vardad sisse lüüa? Me mõistame Sind, sest paki ootamine iseenesest on juba närvesööv, eriti, kui peas keerleb konkreetne idee, mida kohe katsetama tahaks hakata 🙂

Seetõttu pakub Woolmint Sulle lisateenust “Palun kooki!”, mis tähendab, et kerime Sinu vihis tellitud lõngad juba enne postitamist koogiks (inglise keeles yarn cake ehk lõngakook), et Sa pikemalt ootama ei peaks.

Kuidas kooki saada? 
Woolminti fotode pealt on kenasti näha, mis kujul soovitud lõng Sinuni originaalis jõuab: kas kerana, vihina või mõnel muul viisil.
Kui tellid vihis oleva lõnga ja soovid, et selle Sinu jaoks ära keriksime, siis “Palun Kooki” lisateenus on just õige toode, mis lõngale lisaks ostukorvi tõsta.
Palun pane tähele, et kerimishind kehtib ühe lõngavihi kohta – lisa seda ostukorvi nii mitu tükki, kui soovid ära lasta kerida.
Kui Sul on ostukorvis vihis olevaid lõngasid rohkem kui “Palun Kooki!” teenust, siis täpsusta palun tellimuse esitamisel kommentaarina, millised vihid soovid kerida lasta.

Igal koogiks keritud lõngal on pakis kaasas ka originaalsildid.