Muster – stiilse beebipoisi kampsun

 

Selle kampsuni idee sündis kahekordsest armastusest – esiteks paelus mind SandnesGarni uus lõng Hanneli, mis on erakordselt pehme 100% meriinovillane lõng, just sobivas jämeduses mõnusalt paksu talvekampsuni kudumiseks. Teiseks on kingsepa lapsed ju tavaliselt kingadeta, ehk tahtsin klaarida võla minu natukene vanema kui kaheaastane väiksema poja Henri ees, kelle järgi ka see kampsun nimetatud on, kes seni pole minu varrastelt endale veel midagi kantavat saanud.
Tegu on äärmiselt lihtsalõikelise kampsuniga, mis on sobilik kudumiseks ka algajale. Sirge lõikega sviitrile annab aktsenti topelt keeratav kaelus, mille keskosa on kootud lühendatud ridadena, et see kaela ümber paremini hoidma jääks.

Suurused: 74/80/86

Materjal:
SandnesGarn Hanneli, 50g = 90m, 100% meriinovill – 2/3/3 tk põhitoonis, 1/2/2 tk kontrasttoonis
Vardad: 5mm ringvardad ja sukavardad

Digifaili transport

Kui Sinu tellimuses on ainult digitaalsed failid, siis palun vali kassas transpordiviisiks “digifailid – tasuta”. Sellisel juhul ei rakendu tellimusele postikulu.
Tellitud mustri saad alla laadida pärast seda, kui makse tellimuse eest on laekunud ning oleme Sinu tellimuse täietuks märkinud. Tavaliselt kulub selleks vähem kui 24 tundi. Seejärel jõuab Sinu e-posti aadressile kinnituskiri tellimuse täitmise kohta – kirjas on allalaadimislink, mis on aktiivne 7 päeva.

3.00