Lõngaloto

 

Lõngaloto reeglid

Sooritades Woolmint.ee internetipoest vähemalt 30-eurose ostu, saad oma tellimusega kaasa kraabitava lotopileti, millega võidad järgmiseks korraks tasuta transpordi, sooduskupongi või üllatuskingituse.

1. Lõngaloto kestab tähtajatult alates 1. november 2014.
2. Lõngalotos osalemiseks tuleb sooritada woolmint.ee internetipoest vähemalt 30-eurone ost. Ostusumma arvestusse ei lähe postikulud.
3. Lõngaloto auhindadeks on unikaalse koodiga sooduskupongid, millega saab järgmisel ostukorral enne tellimuse kinnitamist lunastada tasuta transpordi tellimuse kohaletoimetamiseks, protsendilise või summaarse soodustuse ostukorvilt. Lisaks soodustustele on Lõngaloto auhinnaks üllatuskingitused.
4. Lõngaloto soodustus kehtib vaid woolmint.ee internetipoes ega laiene Loomeinvesteeringute OÜ teistele müügikanalitele. Ühte Lõngaloto kupongi saab kasutada vaid ühe korra.
5. Kui Lõngaloto auhinnaks on tasuta transport või soodustus, tuleb woolmint.ee internetipoes enne ostu kinnitamist sisestada lotopiletil olev unikaalne sooduskupong lahtrisse “Kasuta Kupongi”. Koodi sisestamise järel arvestatakse soodustust enne tellimuse kinnitamist.
6. Kui Lõngaloto auhinnaks on üllatuskingitus, kirjuta lotopileti tagumisele küljele oma nimi, telefoninumber ja vajalikud kontaktandmed üllatuskingituse postitamiseks ning saada see aadressile: Loomeinvesteeringute OÜ / Woolmint, Niidu 17, Pärnu, 80047.
Üllatuskingitust on võimalik saada:
a) Omniva standardpaki või maksikirjana, postitamiseks on vajalik nimi ja postiaadress.
b) Itella Smartpost pakina, postitamiseks on vajalik pakiautomaadi nimi ja saaja telefoninumber.
c) Omniva Post24 pakiautomaadi pakina, postitamiseks on vajalik pakiautomaadi nimi ja saaja telefoninumber.
Üllatuskingitus postitatakse 14 päeva jooksul alates kupongi saabumisest.
7. Küsimuste korral palume meiega ühendust võtta e-posti aadressil shop@woolmint.ee.
8. Korraldaja jätab endale õiguse muuta kampaaniareegleid või lõpetada Lõngaloto, teatades sellest woolmint.ee vahendusel vähemalt 30 kalendripäeva ette.
9. Kampaania korraldajaks on Loomeinvesteeringute OÜ.
10. Lõngaloto auhindu ei asendata teist liiki auhindadega ega vahetata rahaks.