Oleme kindlad, et kui midagi on käsitsi valmistatud, ärkab see ellu ja kannab endast meistri parimaid soove. Usume siiralt, et maailm vajab paremaid asju kui masstoodetu ja Hiinas tehtu. Tunnustame kvaliteedi ülemvõimu kvantiteedi üle, sest kvaliteetne kudum on nagu hea vein, mille väärtus ajas ainult kasvab. Täna loodust saab ühel hetkel klassika või perekonna reliikvia, mida põlvest põlve edasi pärandada nagu tõelist tippklassi moeloomingut.

Meie kudujate raudvaral on käsitsi kudumise kogemust üle paarikümne aasta, sestap julgeme neid nimetada tõelisteks oma ala meistriteks, kelle käe all saab filigraanse viimistluse ka kõige nõudlikum töö. Meid paeluvad enim projektid, mille saame luua algusest lõpuni, visandades ja disainides ise ka mustri, olgu siis tegu kampsuni, kleidi, kinnaste, mütsi või mõne teise aksessuraariga. Aga loomulikult oleme olemas ka siis, kui pöördute meie poole oma mustriga ja soovite leida lihtsalt kelle hoolde jätta teostus.
Kasutame nii oma valmiskudumites kui tellimustöödes vaid premium klassi kuuluvaid naturaalseid lõngasid, mille vastupidavuses ja heades omadustes oleme veendunud. Anname oma tööle garantii ja täpsed hooldusjuhised ning oleme valmis enda valmistatud kudumeid mõõduka tasu eest teie eest hooldama, et tagada nende võimalikult pikk eluiga.

Personaalse pakkumise saamiseks võtke meiega ühendust, rääkige oma mõtetest ja loome koos midagi kaunist ning kordumatut.

IMG_3345xs