Woolmint lõngapood Pärnus

2016. aasta septembrist on Woolminti stuudiopood suletud. Ootame teid peagi meie Pärnus asuvas hubases kontor-stuudios. 

***

Woolminti lõngapood asub Pärnu südames, suvise elu tuisoonel Rüütli tänaval. Stuudiopood jagab ruume kohvik Kookoniga, mis kostitab teid kiireks lõunaks sobivate värskete salatite ning kella-viie-tee kõrvale sobiva rikkaliku koduse koogivalikuga.

Meie peatänaval asuvast avarast ja valguküllasest stuudiost leiab rikkaliku valiku erinevaid käsitöötarbeid lõngadest ja varrastest paberikauba ning ehtetarvikuteni. Müüme parimat kohalikku käsitööd, mis pole mitte vaid valmistatud Eestis vaid ka siin disainitud noorte ja andekate uue põlvkonna disainerite ja käsitöömeistrite poolt. Meilt leiab juba armastatud  brändid nagu Lucky Laika, Sõsar looduskosmeetika, Magrada naturaalsed seebid, Muhekunstniku imelised illustratsioonid, Maris Loitmetsa keraamika ning ehted, Anu Kaelussoo tekstiili ja kudumid, Angela Käsitöö romantilised magnetid ning märkmikud ja palju muud avastamisväärset. Loomulikult on stuudios eksponeeritud Woolminti enda looming – naturaalsetest materjalidest luksuslikud kudumid, mille disanimisel oleme tihti inspiratsiooni saanud traditsioonilistest Haapsalu salli koekirjadest.

See on koht, kus on hubane tass kohvi juua ja ammutada inspiratsiooni rikkaliku käsitööraamatu teoseid sirvides. Siin oled sa sattunud mitte klassikalisse käsitööpoodi vaid pigem justkui kellegi elutuppa, kus valitseb mõõdukas loominguline kaos teatavas elegantsis. Meilt leiad nurga omaette olemiseks, et suvepealinna melust hetkeks puhata ja siis jälle ammutada endasse kõike seda, mida Pärnul on pakkuda: mereõhku, rannarõõme, pargiromantikat ja uusi tutvusi.
Oleme oma missiooniks võtnud vanade Eesti käsitööraamatute kogumise ja säilitamise, uuema aja teostest pakume peamiselt inglisekeelset käsitööalast lektüüri, mida tavapoodidest ei leia.

Ühtlasi rendime ruume erinevate käsitööga seonduvate ürituste tarbeks, personaalse pakkumise saamiseks palun võta ühendust.

Sügisest 2015 alustab Woolmint ka erinevate toitu ning käsitööd puudutavate koolitustega.

Sügisest 2016 on Woolminti stuudiopood Pärnus suletud. Peagi on võimalik meid külastada meie uues ja mugavas kontor-stuudios. 

Woolmint lõngapood Pärnus

 

Woolmint lõngapood Pärnus

 

Woolmint lõngapood Pärnus

 

Woolmint lõngaood Pärnus