Nüüd, kui kevad on ametlikult avanud ja seda kinnitab suuresti ka õues olev ilm, on paras hetk teha üks ühistellimus Lang Yarnsilt, et täiendada oma varusid kevadsuviste lõngadega.

Langi ettetellimine on seekord avatud järgmise nädala neljapäeva, 6. aprillini.
Kuna Lang Yarnsi tootevalik on tohutu, oleme teinud lõngaklubiliste varasemaid eelistusi arvesse võttes selektsiooni, millised lõngad konkreetsesse ühistellimusse lähevad. Sellel korral on oleme valiku kokkupanekul lähtunud eelkõige saabuvast suvest ja kergematest materjalidest nagu puuvill, siid ja nende erinevad segud.
Ettetellimisvalikus pakume juba omaks saanud ja populaarseid puuvillaseid lõngu Baby Cotton, Golf ja Quattro, luksuslikku siidi- ja jakivillasegust Asiat, jälle menukaks saanud pitsilõnga Merino 400 Lace Color ning uute tulijatena jämedamat Grandet, heegelniiti Schulgarn ning siidilõnga Seta.
Loomulikult on Lang Yarnsi rikkalikust valikust võimalik tellida kõike soovitut, kuid ülejäänud tooteid pakume müügiks terve pakina, mis reeglina on 250-500 grammi olenevalt lõngast. Hinnapakkumiseks võta meiega palun ühendust.
Kõigi lõngade ja värvitoonidega saab tutvuda Lang Yarnsi kodulehel.

Lang Golf

Golf on Woolminti kõige lemmikum puuvillane lõng Langi valikust. See merseriseeritud puuvill on kauni läikega ja jätab kududes ilusa ühtlase pinna. Rikkalik erksates toonides värvivalik lisab suvehooajale särtsu.
Woolmint kasutab just seda lõnga oma Kirke suvekleitide kudumiseks.

Meetrid: 50g = 125m
Koostis: 100% puuvillane
Soovituslik vardasuurus: 3-4mm
Ettetellimishind: 2,80€ tk
Miinimumkogus 4tk / toon
500g soodushind: 26€

 

Baby Cotton

Baby Cotton on pastelsete toonidega orgaaniline puuvillane lõng. Oma pehmuselt sobib see ideaalselt näiteks beebi- ja lastekudumitesse. Orgaanilist puuvilla saadakse geneetiliselt muundamata taimedelt ja protsessi käigus ei kasutata kemikaale ega taimekaitsevahendeid, mistõttu on orgaaniline puuvill tavalisest mõnevõrra kallim.

Meetrid: 50g = 180m
Koostis: 100% orgaaniline puuvill
Soovituslik vardasuurus: 2,5-3mm
Ettetellimishind: 4,20€ tk
Miinimumkogus 4tk/toon
500g soodushind: 39€

 

Quattro

Quattro on väga hea hinna ja kvaliteedi suhtega merseriseeritud puuvillane lõng, mis sobib väga erinevateks otstarveteks. Rikkalikust värvivalikust leiab vast igaüks oma lemmiku.

Meetrid: 50g = 120m
Koostis: 100% puuvillane
Soovituslik vardasuurus: 3-4mm
Ettetellimishind: 2,20€ tk
Miinimumkogus 4tk/toon
500g soodushind: 20€

 

Asia

Asia on lõng tõelisele gurmaanile, kes hindab materjali puhul eelkõige vastupidavust ja soojust. Asiast valmivad kudumid on ajatud ja kestavad aastaid, et mitte öelda aastakümneid. Siid annab sellele lõngale luksusliku läike ja yakivill erakordse soojuse. Kuna tegu on premium-klassi tootega, on Asia puhul miinimumkogus tavapärasest suurem.

Meetrid: 50g = 145m
Koostis: 70% siid, 20% yakivill
Soovituslik vardasuurus: 3-3,5mm
Ettetellimishind: 12€ tk
Miinimumkogus 6tk toon
500g soodushind: 100€

 

Merino 400 Lace Color 

See pitsilõng oli meil Woolmintis vahepeal unustustehõlma vajunud, aga kui me ta kapi otsast üles leidsime, osutus see pikkade värviüleminekutega pitsilõng üllatavalt menukaks, mistõttu lisasime selle ka käesolevasse tellimusse.

Meetrid: 50g = 375m
Koostis: 100% meriinovillane
Soovituslik vardasuurus: 2,5-3,5mm
Ettetellimishind: 6,80€
Miinimumkogus 4tk toon
500g soodushind: 64€

 

 

Grande

Grande lisasime seekordsesse tellimusse, kuna meilt on korduvalt küsitud jämedamat lõnga, mis lisaks paksudele kampsunitele sobiks ka erinevate kodusisustustoodete, nagu padjakatted ja vaibad, valmistamiseks.
Grandet müüme 500g pakina.

Meetrid: 50g = 62m
Koostis: 100% puuvill
Soovituslik vardasuurus: 7-8mm
500g paki hind: 55€

 

 

Seta

Seta on 100-protsendiline siidilõng kõigi siidile omaste omadustega – vastupidav, kaunilist läikiv, luksuslik. Seta värvivalik pole küll teab mis lai, kuid toonid on puhtad ja säravad ning sarnaselt Asiaga saab Setast ajatud kudumid, mis püsivad kaunina kauem kui ühe hooaja.

Meetrid: 50g = 120m
Koostis: 100% siid
Soovituslik vardasuurus: 3,5-4mm
Ettetellimishind: 9€ tk
Miinimumkogus 6tk toon
500g soodushind: 85€

 

Schulgarn 10/4

Meilt on korduvalt küsitud ka heegelniiti, seetõttu lisame Langi valikusse ka just heegeldamiseks mõeldud puuvillase Schulgarn 10/4, mille puhul ei tohiks enam probleemiks olla, et heegelniidil pole ilusaid värvitoone – Schulgarnil jagub neid rikkalikult.
Märkimist väärib, et olemas on ka mõned mitmevärvilised toonid, mis on sama hinnaga – tavaliselt on mitmevärviline lõng ühevärvilisest kallim.

Meetrid: 50g = 160m
Koostis: 100% puuvillane
Soovituslik vardasuurus: 2-3mm
Ettetellimishind: 2,50€ tk
Miinimumkogus 5tk toon
500g soodushind: 22€

 

Kuidas tellida?

Ootame Sinu soove 6. aprillini (kaasaarvatud) e-posti aadressile shop@woolmint.ee
Palun märgi kirjas ära soovitud lõnga nimi, värvikood (leiad Langi kodulehelt) ja tellitav kogus.
Lang Yarnsi koduleht: https://www.langyarns.com/
Pane ühtlasi kirja viis, kuidas soovid oma lõngad kätte saada, võimalused on samad, mis e-poe kaupade kohaletoimetamisel.
Pärast ettetellimise lõppu saadame Sulle ettemaksuarve, kui oleme kontrollinud, et kõik soovitud lõngad on laos olemas. Tellimusse lähevad need lõngad, mille eest on arve õigeaegselt tasutud. Tooted peaksid kohale aprilli teises pooles.