Et Lang Yarnsi soki- ja teised talvelõngad on meil alati väga populaarsed olnud ning viimati valikusse lisandunud Dipinto on ka praktiliselt läbi müüdud, oleme kohe-kohe tegemas uut Lang Yarnsi tellimust.
Nagu ikka, saab ettetellimisega liituda poehindadest soodsamalt ja oma valiku teha kogu Langi tootevaliku hulgast, mis on tohutu 🙂

Ettetellimisvalikus pakume seekord uudistoodet, kvaliteetset villast Baby Wooli,  kaunilt triibulist Dipintot, juba palavalt armastatud sokilõnga Jawoll Magic, imepehmet meriinovillast Lang Merino 150t.

Lisaks sellele pakume soodushinnaga välja 500g või 250g pakina mõned oma lemmikud.
Aga loomulikult on ettetellimise eelis see, et soovitu saab valida kogu Langi tohutust tootevalikust, mida on võimalik tellida paki kaupa, vastavalt sis 250, 500 või 1000g korraga, olenevalt lõngast.

Nüüd lõngadest lähemalt 🙂

Lang Dipinto 

Lang Dipinto on uus lõng Lang Yarnsi 2017. aasta sügistalvisest kollektsioonist. See ühekordne villa- ja akrüülisegune lõng koob on ilusate erksate, omavahel sobivate värvitoonidega – kudumi pind jääb kaunilt triibuline ning Dipinto ei vaja efektne olemiseks keerukaid mustreid.
Dipinto sobib ühtviisi hästi nii talvisteks aksessuaarideks ja suuremateks rõivaesemeteks. Üks kera on piisav paari täiskasvanu sokkide või mõnusa talvemütsi kudumiseks, keskmise suurusega naistekampsuni saab neljast kerast.
Lõng on masinpestav 30 kraadi juures.

Koostis: 50% vill, 50% akrüül.
Kaal: 100g = 360 meetrit
Soovituslik vardasuurus: 3-3,5mm
Ettetellimishind: 9€ tk / miinimumkogus 2tk/toon
Märkus! Toon 0018 on laost otsas.

 

Jawoll Magic

Jawoll Magic on klassikalise villa- ja nailoniseguse koostisega sokilõng. Värvikirevast Jawoll Magicust saab omanäolised sokid ka ilma mustrit kudumata, sest koepind jääb kaunilt triibuline.
Sobib ideaalselt ka õlarättide ja kampsunite valmistamiseks ning neilegi, kes armastavad kududa peenemast lõngast kindaid.
Jawollil on sellel hooajal mitu uut värvitooni, nendega saab tutvuda Langi kodulehel.

Kaal: 100g = 400 meetrit
Koostis: 75% vill, 25% nailon
Soovituslik vardasuurus: 2,5-3,5mm
Ettetellimishind: 8,50€ tk / miinimumkogus 2tk/toon

Merino 150

 

Meriinovillane lõng Merino 150 Lang Yarnsilt on täismeriinovillane lõng, mille 50grammises keras – nagu nimigi ütleb – on 150 meetrit lõnga.
Merino 150 tõmbenumbriks on selged ja erksad värvitoonid. Oma jämeduselt sobib see hästi nii rõivaste kui aksessuaaride valmistamiseks.
Värvikaardi leiab Langi kodulehelt

Kaal: 50g = 150 meetrit
Koostis: 100% meriinovillane
Soovituslik vardasuurus: 3 – 3,5 mm
Ettetellimishind 4,20€ tk /miinimumkogus 4tk/toon

 

Baby Wool

Tunnistame ausalt, et Baby Wool on nii uus toode, et selle kohta kuskilt veel eriti infot ei leiagi ning müügile pole see paljudesse kohtadesse jõudnud, kuid meile Woolmintis pakub see huvi mitmel põhjusel.
Esmalt sellepärast, et selle lõnga valmistamiseks on kasutatud ainult Corriedale tõugu lammaste villa. Corriedale’e kasvatatakse peamiselt Austraalias, Uus-Meremaal ning see on kõige enim levinud lambatõug Uruguays. Samuti ka Falklandi saartel, kust tulevad mitmed Woolminti valikus olevad naturaalsed lõngad, mille kvaliteediga väga rahul oleme.
Teiseks on sellel lõngal jämedus (25g = 102m), mis annab rohelt kasutusvõimalusi õhulistest beebitekkidest ja õlasallidest peenikese vardaga kootud tihedate talvekinnasteni.
Ja värvide kohta ei oska ka paha sõna öelda 🙂

Kaal: 25g = 102m
Koostis: 100% villane
Soovituslik vardasuurus: 2,5-3,5mm
Ettetellimishind: 25€ 250g pakk /toon

Asia – gurmaanidele

Asia on lõng tõelisele gurmaanile, kes hindab materjali puhul eelkõige vastupidavust ja soojust. Asiast valmivad kudumid on ajatud ja kestavad aastaid, et mitte öelda aastakümneid. Siid annab sellele lõngale luksusliku läike ja yakivill erakordse soojuse. Kuna tegu on premium-klassi tootega, on Asia puhul miinimumkogus tavapärasest suurem.

Meetrid: 50g = 145m
Koostis: 70% siid, 20% yakivill
Soovituslik vardasuurus: 3-3,5mm
Ettetellimishind: 12€ tk
Miinimumkogus 6tk toon
500g soodushind: 100€

Kuidas tellida?

Ootame Sinu soove 17. novembrini (kaasaarvatud) e-posti aadressile shop@woolmint.ee
Palun märgi kirjas ära soovitud lõnga nimi, värvikood (leiad Langi kodulehelt) ja tellitav kogus.
Lang Yarnsi koduleht: https://www.langyarns.com/
Pane ühtlasi kirja viis, kuidas soovid oma lõngad kätte saada, võimalused on samad, mis e-poe kaupade kohaletoimetamisel.
Pärast ettetellimise lõppu saadame Sulle ettemaksuarve, kui oleme kontrollinud, et kõik soovitud lõngad on laos olemas. Tellimusse lähevad need lõngad, mille eest on arve õigeaegselt tasutud. Tooted peaksid kohale detsembri alguseks.