Märtsi alguses ootame uut kogust vardaid ja kudumistarvikuid KnitProlt, kuni 12. veebuarini on kõigil soovijatel võimalik tellimuses osaleda ettetellimisel kehtivate soodushindadega.
Sarnaselt eelmisele korrale pakume ka tänavu eriti häid ettetellimishindasid kahele väga heale vardakomplektile, millega säästad jaehinnast tervelt 20 eurot.

KnitPro Symfonie Rose Deluxe komplekt
Selles elegantses kunstnahast karbis on kaheksa paari eksklusiivseid liimkaskpuidust vardaotsi, mille pealispind meenutab välimuselt roosipuud.
Komplekti kuuluvad vardaotsad suuruses 3,5mm; 4mm; 4,5mm; 5mm; 5,5mm; 6mm; 7mm ja 8mm, lisaks neli ühenduskaablit (60cm, 2x80cm, 100cm), spetsiaalne kott ühenduskaablite hoidmiseks, kaablite otsakorgid, omavaheline ühenduslüli ja vardasuuruse määraja.
Symfonie Rose kompekti jaehind on 89 eurot.

 

KnitPro Royale kinkekomplekt 

Luksuslik vardakomplekt ideaalseks kingituseks nii kudumisega alustajale kui juba kogenud tegijale.
KnitPro Royale komplektis on kaheksa paari vardaotsi: 3,5mm; 4mm; 4,5mm; 5mm; 5,5mm; 6mm; 7mm ja 8mm, lisaks kolmes erinevas pikkuses – 60cm, 80cm ja 100cm – ühenduskaablid.
Royale kinkekomplekt on pakitud elegantsesse Pariisist inspireeritud puidust karpi. Tarvikute tarbeks on karbis väike tõmblukuga tekstiilkott.
Royale sarja vardad on valmistatud liimkaskpuidust ja igale suurusele vastab oma värvitoon, et varrastel oleks lihtne vahet teha. Varraste metallist otsad on teravad ja muudavad kudumise sujuvaks.
Komplekti jaehind on 79 eurot.

 

Loomulikult on ettetellimise raames võimalik soodsamalt soetada kogu KnitPro tootevalikut.

Värske hinnakirja saad alla laadida siit: knitpro-2016

Tellimisinfo:
Saada oma ettetellimissoovid hiljemalt 12. veebruaril e-posti aadressile shop@woolmint.ee
Pane kirja soovitud toote nimetus ja tootekood, mille leiad hinnakirjast
Märgi ka, kuidas soovid oma tellimuse kätte saada. Võimalused on samad, mis e-poe pakkide puhul.
Ettemaksuarved väljastame 13. veebruaril ja nende tasumiseks on aega töönädala lõpuni.

***

SALLIVENITUSVARDAD 

KnitPro tellimustega oleme alati pakkunud ka võimalust tellida omale komplekt sallivenitusvardaid, mis on seni väga populaarne olnud.

Varraste komplektihind on 20 eurot ja sellele lisandub Omniva standardpaki tasu 4 eurot, kuna ebastandardse pakendi tõttu on neid võimalik saata vaid tavapakina (vardad ei mahu pakiautomaati) ning neid pole võimalik pakkida teiste kaupadega kokku.

Komplekti kuulub 6 ühe meetri pikkust varrast, kuus 0,5 meetri pikkust varrast, 3 painduvat ühe meetri pikkust varrast, mõõdulint ja 20 kinnitusnõela.
Tellimiseks kirjuta shop@woolmint.ee