Oleme Woolmintis taas täiendamas KnitPro toodetevalikus ja tänu sellele on kõigil soovijatel võimalik liituda meie ettetellimisega, mille boonuseks on loomulikult tavapärasest soodsamad ettetellimishinnad.

KnitPro vardad on paljudele eestlastele juba tuttavad ning leidnud aastate jooksul palju rahulolevaid kasutajaid. Küll aga leiame, et mitmed väärt abivahendid on seni teenimatult vähe tähelepanu saanud, mistõttu tahaksime neid enne tellimuse tegemist teile natukene lähemalt tutvustada.
Nagu viimasel ajal tavaks, oleme välja valinud paar toodet, millele pakume ettetellimise raames erakordselt soodsat hinda ja tavapäraselt on võimalik tellida ka kõrgelt hinnatud ja lihtsalt kasutatavaid KnitPro sallivenitusvardaid.

KnitPro hinnakirjad

TUTVU TOODETEGA KNITPRO KODULEHEL

 

KnitPro Symphonie sari
KnitPro Royale sari
KnitPro Karbonz sari
KnitPro Nova Cubics sari
KnitPro Bamboo sari

KnitPro Cubics sari
KnitPro Nova Metal sari
KnitPro Trendz sari
KnitPro Zing sari
KnitPro Basix Birch sari
KnitPro Jumbo Birch sari
KnitPro Basix Aluminium sari
KnitPro kinkekomplektid
KnitPro sallinõelad
KnitPro heegelnõelad
KnitPro kotid
KnitPro lisatarvikud

Saada oma tellimus hiljemalt 9. augustil e-posti aadressile shop@woolmint.com, pannes kirja ka info, kuidas soovid oma tooted saabumisel kätte saada. Saatmisvõimalused leiad siit.
Tellimuse eest väljastatakse ettemaksuarve, mille õigeaegsel tasumisel lisatakse tooted tellimusele.
KnitPro kaupa on oodata septembri esimeses pooles.

KnitPro sallivenitusvardad

Varraste komplektihind on 22 eurot ja sellele lisandub Omniva standardpaki tasu 4 eurot, kuna ebastandardse pakendi tõttu on neid võimalik saata vaid tavapakina (vardad ei mahu pakiautomaati) ning neid pole võimalik pakkida teiste kaupadega kokku.
Ehk tellides sallivardaid ja lisaks ka muid KnitPro tooteid, tuleb tasuda eraldi kaks postikulu: üks sallivarraste eest ja teine ülejäänud kauba kohaletoimetamise eest.

VAATA, KUIDAS VARDAID KASUTADA

 

Komplekti kuulub 6 ühe meetri pikkust varrast, kuus 0,5 meetri pikkust varrast, 3 painduvat ühe meetri pikkust varrast, mõõdulint ja 20 kinnitusnõela.

Sallivardaid tellime, kui neile leidub vähemalt 8 soovijat.

KnitPro venituskammid / Knit Blockers

Vast igaüks meist on kudumi viimistlemisel mässanud lugematu arvu nööpnõeltega, et valmis töö mõõtu venitada ja sellele viimane lihv hoida. KnitPro venituskammidega on see töö oluliselt kiirem – nõelad on kinnitatud ühele plastikust alusele. Alusmatiks, millele töö venima tõmmata, sobivad ideaalselt näiteks mänguasjapoest saadavad puslematid.
Kuidas neid täpselt kasutada, saab v

Vaata siit, kuidas neid kasutada

Komplektis on 12 venituskammi 8 nõelaga ja 8 venituskammi 4 nõelaga.
Komplekti hind ette tellides 15,60€

 

KnitPro kotisangad ja põhi

Uue tootena on KnitPro valikus kunstnahast kotipõhi ja -sangad, mille abil luua omanäolisi käekotte – koo vahele meelepärase pikkusega kotiosa, ühenda see põhja ja sangadega ning ongi valmis.
Saadaval on nii pruun kui must komplekt.

Ettetellimishind 20,90€ tk

 

KnitPro mustrihoidja

KnitPro Magma mustrihoidja on mugav moodne järjehoidja, mis aitab Sul oma pooliku kudumistööga alati õigel real püsida. Eriti suur abiline pitsikudujatele, kes töötavad pidevalt mitmete mustriskeemidega.
Kokkupandult kaunilt diskreetne, lahtiselt seisab iseseisvalt tasapinnal nii vertikaalselt kui horisontaalselt. Mustri fikseerimiseks kasutatakse magneteid, millest kolme väiksemaga saab paberi kindlalt alusele kinnitada, pikk magnet aga hoiab järge õigel mustrireal. Teisel küljel on tasku mustrite jaoks, komplektis on ka pliiats märkmete tegemiseks.

Ettetellimishind suurele mustrihoidjale (500mmx300mm): 21,90€
Ettetellimishind väikesele mustrihoidjale (250mmx300mm): 15,30€

KnitPro lõngakerija

KnitPro’l on nüüd valikus ka omanäoline lõngakerija, mis erinevalt suuremast osast lõngakerijatest selle poolest, et see on valmistatud puidust ja töötab tavapärase hammasratastega ülekande asemel ülekanderihmaga. See muudab kerija töökindlamaks.

Signature sarja (fotol) kerija erineb Natural sarjast ainult oma värvilahenduse poolest – Natural on üleni puiduvärvi, Signature aga KnitPro Symfonie sarjale omase värvilahendusega.

Signature lõngakerija eripakkumishind: 99€ (tavaline ettetellimishind on 107€)
Natural lõngakerija eripakkumishind: 75€ (tavaline ettetellimishind 82€)