Woolminti e-poes on nüüd ettetellimiseks saadaval kaks spetsiaalselt eelolevateks pühadeks loodud jõululõngade komplekti – Christmas Classics ja Merino Singles Mini Skein Christmas Set.

Eelmisel aastal olid meie Christmas Classics komplektid – mis siis koosnesid natukene teistsugustest lõngadest – ülipopulaarsed ja jõudsid kingikottidesse lisaks Eestile ka näiteks USAs, Kanadas, Singapuris, Saksamaal ja Norras. Jooksime ajaga võidu ja värvisime hilistel öötundidel näpud rakku, et kõik komplektid õigeks ajaks posti jõuaks ning otsustasime tänavu targemad olla ja ettevalmistustega varem alustada.

Tänasest on e-poes ettetellimiseks kaks erinevat kinkekomplekti:

Christmas Classics

 

Christmas Classics kinkekomplektist leiad kolm vihti meie armastatud Opera sokilõnga, jõululikult punastes ja rohelistes toonides. Kaks vihti on ühevärvilised ning üks punase ja rohelise kirju, mis koob ennast mõnusalt triibuliseks.
Lõngad on pakitud kaunisse musta värvi kinkekarpi ja boonusena saad kaasa kudumisteemalise postkaardi, kuhu oma head soovid kingisaajale üles märkida.
Lähemalt loe ja telli siit.

Merino Singles Mini Skein Christmas Set

Merino Singles Mini Skein Christmas Set koosneb viiest ülipehmest käsitsi värvitud meriinovillasest lõngavihist. Kaks vihti on ühevärvilised, üks punase-rohelise kirju ning kaks tükki sobivates toonides tähnilised (speckled).
Kokku 100 grammi lõnga, mis on piisav kogus paari sokkide või kinnaste kudumiseks – lastekomplekte tuleb välja lausa kaks.
Ka need lõngad on pakitud kaunisse kinkekarpi ning loomulikult saad kaasa kudumisteemalise postkaardi.
Loe lähemalt ja telli siit.

Minivihtide komplektist kudusime ka näidissokid. Komplektist tuli välja paar nr 37 sokke, üks sõrmkinnas ning tundub, et lõnga on täpselt nii palju järel, et saab teise kinda ka teha.

Jõulukomplektide tellimine kestab 20. novembrini või kuniks komplekte jätkub – selleks, et need hiljemalt detsembri alguses Sinu juures oleksid.