Woolminti internetipoest ostetud tooteid on Sul võimalik tagastada või vahetada 14 päeva jooksul alates toote kättesaamisest.

Tagastamine on aksepteeritav vaid juhul, kui toode on originaalpakendis ja sellel pole kasutamise ega kahjustamise jälgi.

Toote tagastamiseks täida toote tagastamise või ümbervahetamise taotlus ning lisa täidetud vorm tootega kaasa.

Ostusumma hüvitamine tagastatud toote eest toimub esimesel võimalusel, ent mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates toote jõudmisest tagastamisaadressile. Tagastamise saatekulud tasub klient.

Kui Sa leiad, et Sulle saadetud toode on defektne või oleme teinud vea ning saatnud Sulle ekslikult vale toote, tagasta see viivitamatult. Defektse või vale toote saatmise korral tagastame Sulle nii toote väärtuse kui lähetuskulud niipea, kui võimalik, ent mitte hiljem kui 14 päeva jooksul.

Ümber on võimalik tooteid vahetada ühe tootegrupi siseselt samas väärtuses teise toote vastu. Näiteks varraste puhul saab vahetada teise vardasuuruse vastu, lõngade korral teise värvitooni vastu.
Ümbervahetamise korral paneme uue soovitud toote teele niipea, kui oleme ümbervahetamisele kuuluva toote tagasi saanud. Uus toode jõuab Sinuni sama kiiresti kui tavaostu korral. Woolmint ei saa alati garanteerida toodete ümbervahetamise võimalust, sest laoseisud on pidevas muutumises ja asendustoode võib puududa. Juhul, kui me Sulle asendustoodet ei leia, tagastame ostusumma.

Sooduskampaaniate puhul pakume ümbervahetamise või tagastamise võimalust vaid siis, kui toode on defektne või transpordi käigus kannatada saanud.

Tagastamiseks või vahetamiseks määratud kaubad saatke: 

BlankPaper OÜ / Woolmint
Niidu 17
Pärnu, 80047

Smartposti pakiautomaadi vahendusel tagastamise korral saatke tagastatavad kaubad Pärnu Ülejõe Selveri pakiautomaati, telefoninumbril 5304 8049.

Täpsemat informatsiooni tagastamise ja ümbervahetamise kohta saad lugeda Kasutustingimustest.

TOOTE TAGASTAMISE JA ÜMBERVAHETAMISE VORM