Woolminti tiim on viimased paar kuud töötanud ühe põneva projekti kallal, millele anname praegu veel viimast lihvi – paari nädala pärast on Eesti lõngapoodides, kes müüvad SandnesGarni lõngasid, saadaval SandnesGarni Balti riikide Helene-nimelise emadepäevasalli kooskudumiskomplektid, mida käisime möödunud nädalavahetusel pildistamas ja mida meil on rõõm teile nüüd esmakordselt esitleda.

Helene sall on jõukohane projekt igale kudujale. Kui oled varem pitsiliste koekirjade ja venitatud silmustega kokku puutunud, on see boonuseks, kui mitte, on Helene hea võimalus õppimiseks.

Salli jaoks vajalikud Mini Alpakka lõngad, mustri ja kauni emadepäevakaardi saad ühtse komplektina, mis on pakitud kaunisse kinkekarpi – ikka selleks, et emale saabuvaks tähtpäevaks kena kingitus teha. Ükskõik, kas siis kudumiskomplekti enda või valmis salli näol.

Komplektid tulevad müüki kolmes värvikombinatsioonis:

Et komplekte on piiratud kogus, on endale meelepärane võimalik ette tellida kahe toreda lõngapoe kaudu – ettetellimist teevad Tuuleluud Kuressaares ja Roheline Vihmavari Tallinnas.
Woolmintis on komplektid saadaval aprilli teisest poolest.
Kooskudumise jaoks leiad Facebookist grupi Sandnes Garn Baltic KALs, kus saab omavahel edusamme jagada, nõu küsida ning teiste kudujatega suhelda.

 

Me teeme suure kummarduse kõigile, kes on kaasa aidanud selle ägeda projekti sünnile ja nõu ning jõuga meiega olnud, et tulemus saaks täpselt selline nagu te praegu näete.

Salli disan: Woolmint
Suurepärased modellid: Laine Mägi ja Liis-Katrin Avandi
Maailmaklassi fotograaf, kelle käekirja kiindusime esimesest hetkest: Rene Türk
Jumestaja, kes tegi kaunid veel kaunimaks: Lembe Lemmiksoo
Juuksur, kes oskab lõnga muuhulgas ka kudumiseks kasutada: Aive Golt ja Ilusalong Viigi Juures

Lisaks oleme väga tänulikud kauplus Sarrusele, kes pani modellid kaunilt riidesse ja ühele väga toredale perekonnale, kes meid lahkelt pildistamiseks oma koju lubas.